کانون پژوهشهای ايران شناختی

.
بیستم خرداد ماه مصادف است با روز میلاد نشریه‌ی انترنتی‌ی کانون پژوهشی‌ی ایران شناختی. ضمن تبریک پنجمین سالگرد انتشار این نشریه‌ی انترنتی‌ی آموزشی و اطلاعاتی‌ به ایران‌پژوه فرزانه‌ و متعهد آقای جلیل دوستخواه که با پشتکار و زحمات خستگی ناپذیر به طور مداوم به انتشار مقالات و گزارشات مفید و لازم در ارتباط با فرهنگ و آثار باستانی‌ کشورمان ایران مبادرت ورزیده دستان توانمند و گرم او را می‌فشاریم و برایشان تندرستی و روزهای بهتر آرزو داریم.
آنچه که کار استاد دوستخواه را از دیگران که با هوچیگری قصد رونق دکان‌شان در خدمت به جریان‌های وابسته به نظام مخلوع سلطنت و یا دیگر کهنه‌پرستان ضد ایران وایرانی را دارند متمایز می‌کند عشق عمیق او به ایرانزمین و خدمت به مردم این مرز و بوم می‌باشد.
با نگاهی گذرا به مطالب موجود در این سایت به آسانی می‌شود دریافت که ایشان متعلق به هیچ جریان وابسته‌ای نبوده و از هر آن چه نام ایران و ایرانی را تابناک کند حمایت می‌نمایند.
برای دیدار از این سایت روی
کانون پژوهشی‌ی ایران شناختی را فشار دهید.

درباره Habib

متولد سال ۱۳۳۰ رشت استان گیلان- کسب لیسانس از دانشگاه ملی ایران- کوچ به ینگه دنیا سال ۱۳۶۵ و اقامت در کالیفرنیا-چاپ اولین کتاب شعر بنام (الف مثل باران) در سال ۱۳۸۴ در ایران توسط انتشارات شاعر امروز.
این نوشته در گزارش ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

1 پاسخ به کانون پژوهشهای ايران شناختی

نظرتان را ابراز کنید